Titan Gel vīriešiem: atsauksmes, viedokļi un komentāri

Neeksistē tādu vīriešu, kas nav piedzīvojuši apkaunojošas situācijas savā intīmajā dzīvē vismaz vienu reizi. Tas var notikt ar jebkuru vīrieti jebkurā vecumā un ar jebkādu veselības stāvokli. Viens bija pārāk sastresojies, kāds cits bija pārāk noguris un tāpēc nekas viņam neizdevās. Erektīlā disfunkcija ir viegli ārstējama.

Bet ko darīt tiem vīriešiem, kuriem ir mazs dzimumlocekļa izmērs? Atpūta, nomierinošie līdzekļi un Viagra šeit nepalīdzēs. Ir pienācis īstais brīdis jūs iepazīstināt ar Titan Gel, kas palīdzēs atrisinās šo problēmu. Gēla sastāvā esošās augu izcelsmes vielas, pektīni, hialuronskābe un kolagēns sasniedz pašus dziļākos iekšējos dzimumlocekļa audus un dabīgi tos palielina. Jūsu izmērs var palielināties līdz pat 6 cm mēnesī, ja vien šo gēlu lietosiet regulāri!

Šīs zāles ir pilnībā drošas veselībai: šis produkts ir ieguvis vairākus kvalitātes sertifikātus dažādās valstīs. Darbs laboratorijās vairāku gadu garumā ir palīdzējis izveidot pilnvērtīgi funkcionējošu produktu, lai palīdzētu vīriešiem sajusties pašpārliecinātākiem un sasniegt lielāku baudu savā seksuālajā dzīvē.

Jūsu sieviete jums gluži vienkārši lūgsies pēc seksa atkal un atkal – un jūs beidzot varēsiet sniegt to, ko viņa vēlas. Ar Tital Gel palīdzību.

Patiesas vīriešu atsauksmes un viedokļi par Titan Gel

Patiesas vīriešu atsauksmes un viedokļi par Titan Gel

Aldis, 33 gadi:

„Es domāju, ka manā vecumā nemēdz būt seksuāla rakstura problēmu. Viss it kā bija kārtībā, bet mana draudzene nebija pārāk apmierināta ar mana locekļa izmēru. Viņa pat nopirka man locekļa pumpi. Tomēr es to nelietoju. Es iegādājos Titan Gel, par kuru es nejauši izlasīju kādā no vīriešu forumiem. Tie, kas to bija lietojuši, dalījās ar savu viedokli. Tāpēc es nolēmu izmēģināt, jo atsauksmes par šo gēlu bija tikai pozitīvas. Pēc mēneša es ievēroju, ka mans ereģētais dzimumloceklis bija kļuvis garāks un mazliet resnāks nekā iepriekš: +5 cm garumā un +1,5 cm apkārtmērā. Esmu ļoti priecīgs un gatavs turpināt lietot Titan gēlu. Tas paspilgtina seksuālās izjūtas un palīdz ilgāk noturēt erekciju. Es iesaku šo produktu.“

Pēteris, 24 gadi:

„Esmu apšaubījis savas spējas gultā jau kopš saviem pusaudžu gadiem. Man vienmēr bija mazliet kauns par savu nelielo dzimumlocekļa izmēru – tas bija tikai apmēram 11 cm garš, un visas manas draudzenes nešķita īpaši apmierinātas ar to, ko viņas ieguva. Esmu meklējis efektīvus veidus, kā palielināt sava dzimumlocekļa izmēru – es lietoju tabletes, pumpjus un pat gāju uz masāžu, taču nekas neiedarbojās pietiekami labi. Es biju ārkārtīgi izmisis un sāku jau domāt par operāciju, kad es pēkšņi uzzināju par Titan gēlu un nolēmu to izmēģināt. Pēc regulāras lietošanas vienas nedēļas garumā mans sākotnējais dzimumlocekļa izmērs palielinājās par 2 cm, un es turpināju to lietot. 3. nedēļa mani iepriecināja vēl ar pāris centimetriem, spēcīgākiem orgasmiem, lielāku dzimumtieksmi un spēju mīlēties veselas 40-60 minūtes bez ejakulācijas. Es nevaru vien sagaidīt, kad varēšu izvērtēt iegūtos rezultātus pēc pilna kursa iziešanas!”

Kristaps J., seksologs:

„Man kā ārstam vajadzētu apšaubīt šādu zāļu efektivitāti un visos iespējamos veidos atturēt savus pacientus no to lietošanas. Taču viss notika gluži pretēji. Vairāki no maniem pacientiem tik un tā nolēma izmēģināt šo gēlu un, neinformējot mani, iegādājās to internetā. Pēc mēneša es pats savām acīm redzēju iegūto rezultātu. Dzimumloceklis patiešām palielinās izmērā. Turklāt izzūd arī problēmas ar potenci. Man ir grūti izskaidrot šos rezultātus, bet es, protams, priecājos, ka manu pacientu seksuālā dzīve ir uzlabojusies. Es arī turpmāk apsekošu šos pacientus.“

Uzņēmums veica anonīmu aptauju to vīriešu vidū, kas lietoja šo gēlu, un sniedza sekojošus datus:

 • 91% minēja vismaz 5 cm pieaugumu dzimumlocekļa izmērā;
 • 97% novēroja dzimumlocekļa paaugstinātu jutīgumu un spēcīgākus orgasmus;
 • 95% atbrīvojās no priekšlaicīgas ejakulācijas un informēja, ka tagad viņu dzimumakts ir daudz ilgāks.

Šie ir fantastiski rezultāti, kas pierāda zāļu efektivitāti, līdzās lieliskajām atsauksmēm un recenzijām no klientiem. Tomēr, neskatoties uz iespaidīgajiem zinātniskiem datiem, daži cilvēki joprojām apšauba šī krēma iedarbību.

Negatīvas atsauksmes par Titan Gel: kurš tās raksta

Nekad nenotiek tā, ka visiem cilvēkiem patīk kāds konkrēts produkts. Tāpēc vienmēr atrodas neapmierināti pircēji, kas raksta negatīvas atsauksmes. Un daudzi viņiem arī notic. Šis negatīvais viedoklis atsevišķiem pircējiem ir radies arī par krēmu Titan Gel. Viņi, iespējams, ir iegādājušies viltotu produktu. Lai izvairītos no viltojumiem, vienmēr rūpīgi pārbaudiet mājaslapu, no kuras jūs pasūtāt gēlu. Mēs iesakām pasūtīt tikai no oficiālās mājaslapas, lai būtu absolūti droši, ka iegādājaties oriģinālo produktu.

Svarīgi arī atzīmēt, ka pareizai produkta lietošanai ir ļoti liela nozīme. Lai sasniegtu gaidīto rezultātu, vīrietim ir jāiziet pilns kurss, nevis jālieto krēms tikai laiku pa laikam. Klienti, kas nelieto šo gēlu regulāri, atstāj daudz negatīvu komentāru. Krēma iedarbības efekts ir pieaugošs, tāpēc pilna kursa iziešana ir ārkārtīgi svarīga. Ja jūs pārtraucat kursu, varat vainot tikai sevi pašu. Savukārt, ja jūs to izejat pilnībā – pastāv 98% garantija, ka jūs būsiet apmierināti ar iegūtajiem rezultātiem. Izvēle ir vienīgi jūsu pašu rokās.

Diemžēl arī atsevišķi ārsti sniedz negatīvu ieguldījumu. Daudzi no viņiem ir ārkārtīgi konservatīvi un neatbalsta nekādas inovatīvas seksuālās ārstēšanas metodes. Viņi netic produkta efektivitātei un visos iespējamos veidos mēģina atrunāt pacientus no šādu gēlu lietošanas. Neskatoties uz to, mēs esam lepni, ka desmitiem slavenu ārstu saglabāja atvērtu prātu, piedalījās klīniskajos testos, novērtēja rezultātus un tagad iesaka Titan Gel arī saviem pacientiem. Ja jūs joprojām māc šaubas, ir vēl viena lieta, kas jūs varētu pārliecināt: nevienam populāram produktam nav 100% pozitīvu atsauksmju. Vienmēr pastāv neliela daļa pacientu, kas nav apmierināti ar iegūto rezultātu, un tas nav nekāds iemesls neizmēģināt šo iedarbīgo dzimumlocekļa palielināšanas gēlu.

Kā lietot Titan Gel, lai iegūtu pašus labākos rezultātus

Kā lietot Titan Gel, lai iegūtu pašus labākos rezultātus

Pastāv divi veidi, kā lietot šo gēlu atkarībā no tā, kāda veida problēmu vīrietis vēlas atrisināt – palielināt savu dzimumlocekli vai uzlabot vīrišķo potenci. Abas metodes ir detalizēti aprakstītas lietošanas pamācībā.

Lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru, nedaudz gēla iemasējiet dzimumloceklī divas reizes dienā, cenšoties neizlaist nevienu centimetru uz ādas. Lietošanas kurss ir viens mēnesis.

Ja vīrietis vēlas uzlabot savu dzimumtieksmi vai arī izjust spilgtākas sajūtas gultā, gēls jāuzklāj uz dzimumlocekļa 30 minūtes pirms dzimumakta. Vēlams, lai dzimumloceklis būtu ereģētā stāvoklī. Gēlu vajadzētu uzklāt aptuveni pusstundu pirms plānotā seksa.

Nebaidieties, ka šis ārstniecības līdzeklis atstās taukainus nospiedumus uz jūsu apakšveļas vai gultasveļas. Gēlam ir izsmalcināta tekstūra, un tas ļoti ātri uzsūcas.

Kas ir Titan Gel sastāvā – šī produkta galvenās sastāvdaļas

Produkta formula ir patentēta, jo tas ir unikāls sasniegums uzņēmuma attīstības procesā. Tomēr ražotājs netur gēla galvenās sastāvdaļas pilnīgā slepenībā. Tās ir sekojošas:

 • Kolagēna komplekss. Īpaši atlasītas vielas piešķir elastību audiem. Tās aktivizē starpšūnu procesus.
 • Patentēta pektīna matrica – veicina mīksto audu izstiepšanos un palielina dzimumlocekļa kavernozos ķermeņus.
 • Prodew® 400 aminoskābju komplekss. Tas lieliski mitrina ādu, jo kompleksā iekļautās vielas spēj uzkrāt lielu skaitu ūdens molekulu. Tas arī dziļi iekļūst dzimumloceklī, lai dabīgā veidā palielināta tā izmēru.

Pateicoties gēla sastāvā esošajām vielām, dzimumloceklī sāk norisināties šādi procesi:

 • kavernozie ķermeņi, kas ir dzimumorgānu audu pats pamats, lēni un nesāpīgi izstiepjas;
 • palielinās asins plūsma uz dzimumlocekli, tādēļ dzimumakta laikā vērojama ilglaicīga erekcija;
 • palielinās dzimumlocekļa un sēklinieku ādas jutīgums, kas noved pie intensīviem un ilgstošiem orgasmiem.

Tieši šie fizioloģiskie procesi ir krēma Titan Gel iedarbības pamatā. Pakāpeniski tos aktivizējot, iespējams sasniegt ilglaicīgu efektu, kas saglabāsies vēl ilgu laiku pēc tam, kad vīrietis beigs lietot šo produktu.

Lietošanas pamācībā, kā arī uz kastītes, kurā krēms ir iepakots, ir atrodams pilnīgāks formulējums.

Uzmanību: Titan Gel ir vairākas kontrindikācijas

Ražotāji brīdina, ka Titan Gel nevar izmantot gluži ikviens vīrietis. Tas ir kontrindicēts šādos gadījumos:

 • Alerģija pret kādu no gēla sastāvā esošajām vielām;
 • Prostatas adenoma;
 • Peronī slimība;
 • Seksuāli transmisīvās slimības.

Blakusparādības pēc krēma lietošanas ir novērotas reti. Dažkārt vīriešiem, kas tikko sākuši lietot šo produktu, ir bažas par diskomfortu dzimumlocekļa galviņas rajonā. Tas ir saistīts ar spēcīgu asins pieplūdumu dzimumorgānos. Pēc pirmajām lietošanas dienām šādas sajūtas parasti pilnībā izzūd. Šo sajūtu dēļ nevajadzētu pārstāt lietot Titan Gel.

Ja vīrietis zina, ka viņam ir tendence uz alerģiskām reakcijām, pirms šī produkta lietošanas uzsākšanas ir jāveic ādas jutīguma tests. Lai to izdarītu, viņam ir jāuzklāj krēms uz neliela ādas gabaliņa uz rokas un jānogaida aptuveni pusstundu. Ja nav nekādu izsitumu, niezes vai apsārtuma, gēlu drīkst lietot arī tam paredzētajam mērķim.

Kur var iegādāties oriģinālo krēmu Titan Gel

Titan Gel priekšrocības ir nenoliedzamas: īss produkta pārskats

Par šo līdzekli dzimumlocekļa palielināšanai ir pieejams visai daudz informācijas. Tas tiek apspriests dažādos forumos, un tie vīrieši, kas to ir izmēģinājuši, savas atsauksmes papildina ar izteiksmīgām fotogrāfijām. Neskatoties uz to, ražotājs tomēr sniedza dažus svarīgus faktus, kas akcentē šī gēla priekšrocības.

 1. Titan Gel ir lieliska alternatīva dažādajiem dzimumlocekļu pumpjiem un pagarinātājiem.
 2. Jums nebūs nepieciešama plastiskā operācija.
 3. Šī krēma sastāvā esošās vielas neizraisa alerģijas.
 4. Lielākā daļa kontrindikāciju ir pārejošas, un šim gēlam praktiski nav nekādu blakusparādību.
 5. Titan Gel ir vienkārši lietot. Šis gēls uzreiz atrisinās vairākas problēmas.
 6. Panāktais iedarbības rezultāts saglabājas arī pēc produkta lietošanas beigšanas.
 7. Pirmie rezultāti būs redzami jau pēc divām vai trīs nedēļām regulāras lietošanas.
 8. Pieejamas daudzas pozitīvas atsauksmes no apmierinātiem pircējiem.
 9. Šis krēms ir nopērkams lielā iepakojumā, kas pietiks ilgam laikam, jo vienā lietošanas reizē jums nevajadzēs lietot vairāk par 3 g šī produkta.
 10. Produkta cena ir maciņam draudzīga, turklāt piegāde tiek nodrošināta uz daudzām valstīm.

Pateicoties šiem 10 iemesliem, liels skaits vīriešu beidzot nolēma izmēģināt šo gēlu un sākt jaunu dzīvi, pilnu ar seksuāliem piedzīvojumiem un jaunu pieredzi.

Kur var iegādāties oriģinālo krēmu Titan Gel

Krēmu Titan Gel vēl joprojām nav iespējams iegādāties aptiekās, turklāt daudzās vietnēs, kuras to reklamē, pastāv liels risks iegādāties viltojumu, kas izgatavots no lētākām un nekvalitatīvām sastāvdaļām. Oriģinālo krēmu iespējams pasūtīt tikai ražotāja oficiālajā mājaslapā.

Saite uz ražotāja oficiālo mājaslapu

Šī preparāta cena, pērkot no paša ražotāja, ir maciņam draudzīga. Tikai viltotam produktam var būt zemāka cena. Jūs nevarēsiet iegādāties Titan Gel Amazon vietnē vai vietējās aptiekās. Mēs neiesakām to iegādāties arī no starpniekiem: viņi nespēj garantēt produkta oriģinālo kvalitāti, turklāt viņi to pārdod par ļoti augstām cenām.

Ja jums rodas kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu, kas jums atzvanīs. Lai tas notiktu, jums jāaizpilda vienkārša forma viņu mājaslapā, un konsultants jums atzvanīs 10 minūšu laikā. Uzņēmums augstu vērtē katru pircēju un tāpēc dara visu, lai klients paliktu apmierināts.


12345 (30 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...