Titan Gel Türkiye’de: inceleme, yorumlar, kullanım talimatı, yan etkileri

Hayatı boyunca yatakta hiç sıkıntı çekmemiş, yada sorun yaşamamış erkek yoktur. Bazen nedeni stres yada yorgunluk olabilir. Nedeni ne olursa olsun, çaresi mutlaka vardır…

Peki, ya sorunun nedeni aletin boyutu ise? Bu durumda sadece dinlenmek ve sakinleştirici ilaçlar içmek yeterli olmayacaktır. İşte Titan Gel böyle bir sorun ile başa çıkabilecek tek üründür. Bu ürün bilim adamları ve eczacıların ortak çalışmaları sayesinde ortaya çıkmıştır.

Titan Gel kulanmış erkeklerin gerçek düşünceleri ve yorumları

Titan Gel kulanmış erkeklerin gerçek düşünceleri ve yorumları

Mert, 33 yaş:

„Benim yaşımdaki birinin bu konularda problem yaşaması imkansız diye düşünürdüm. Lakin kız arkadaşım aletimin boyutundan pek memnun değildi. Hatta bunun için özel pompa bile almış. Gerçi ben o aleti hiç kullanmadım. İnternet’ten Titan Gel diye bir ürünü keşfettim. Orada herkes nekadar etkili olduğunu anlatıp duruyorlardı, bende hemen sipariş ettim. Diğer kullanıcılardan gelen tepkiler baya olumlu olduklarından, bende hemen denemeye karar verdim. Bir ay sonra fark ettim ki penisim kalkmış halinde eskisinden daha kalın ve daha uzun. Şimdi çok mutluyum ve kullanmaya devam edeceğim, üstelik Titan Gel kullanmaya başladığımdan beri orgazmlarım çok daha güzel oluyor.“

İsmail İrpit, doktor-seksolog:

„Bir doktor olarak hastalarıma bu tür ürünlerden uzak durmalarını tavsiye etmem gerekir genelde, yalnız bu durumda her şey tem tersi. Hastalarımdan bir kaçı benden habersiz bu jeli internet üzerinden satın almış ve denemiş bulunmakta. Tam bir ay sonra sonuçları kendi gözlerimle gördüm. Penisin boyutu gerçekten değişmiş, bunun yanısına potens sorunları da ortadan kalkmıştı. İnanmakta zorluk çeksem de, hastalarım adına çok mutluyum. Onların sağlıkları ile yakından ilgilenmeye devam edeceğim.“

Firma Titan Gel kullanmış erkekler arasında anonim anket düzenlemiş aşağıdaki verileri sağlamıştır:

 • %91 penisin daha büyük ve kalınlaştığını fark etti;
 • erkeklerin %97’si seks sırasında aletin hassasiyetinin artığını söyledi;
 • %95 oranda kişilerin belirttiğine göre cinsel ilişki daha uzun sürüyor, ve orgazm daha parlak hissediliyor.

Bu yüksek veriler ürünün etkili olduğunun kanıtı. Buna rağmen çoğu insan hala kremi kullanmakta tereddüt etmekte.

Titan Gel hakkında yazılmış olumsuz yorumla: onları kimler yazıyor

Bir üründen kesinlikle herkesin memnun kalması mümkün değil. Bu yüzden kremden hoşnut kalmamış insanlar olumsuz yorumlar yazıp durur. Ne yazık ki başka insanlar da onlara inanmakta. Titan Gel hakkında negatif şeyler yazan kullanıcılar genelde sahte mal elde etmişlerdir.

Belirtmek gerekir ki bir diğer nedeni de – kremi yanlış kullanmış olmaları. Gözle görülür sonuçları alabilmek için kremi bir ay boyunca kesintisiz kullanmak gerekir. Arada sırada kullanırsanız hiç bir etkisi olmaz.

İnsanların krem hakkında negatif düşünmelerinde doktorların da katkısı var. Bir çoğu ürünün işe yaradığına inanmıyor ve hastalarını bu kremi almaktan her türlü vazgeçirmeye çalışıyorlar. Yinede gerçekten kullanmış kişilerin olumlu yorumları çok daha fazla.

Maksimum etki alabilmek için Titan Gel nasıl kullanılmalı

Maksimum etki alabilmek için Titan Gel nasıl kullanılmalı

Erkeğin hangi sorundan kurtulmak istediğine bağlı olarak kullanmanın iki yolu var. Penis büyütmek veya kudreti arttırmak her ikisi için ayrıntılı bilgi kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.

Penisin boyutunu büyütmek için hafif masaj yaparak tamamına kremi sürmek gerekir. Bir santim bölgeyi bile kaçırmamak gerekir. Uygulama kursu – 1 ay.

Eğer erkeğin istediği potensi güçlendirmek veya daha güzel orgazmlar yaşam ise, yapması gereken kremi penisine cinsel ilişkiden 30 dakika önce sürmesi. Bu arada kremi sürerken penisin ereksiyon halinde olması tercih edilir.

Çamaşırlarınızda yada çarşaflarda beyaz lekelerin kalabileceğinden korkmanıza gerek yok. Kremin kıvamı çok hafif ve çabuk emilir.

Titan Gel içinde bulunan temel malzemeler, ana bileşenler

İlacın benzersiz formülü şirket tarafından patentlidir. Buna rağmen üretici temel bileşenleri gizli tutmuyor, isteyen herkes kremin içerisinde neler var öğrenebilir.

 • Kollajen kompleksi. Özel olarak seçilmiş maddeler dokulara zara vermeden elastikiyetini arttırır.
 • Hücre içindeki işlemleri aktive eder.
 • Dokuların hassas bir şekilde gerilmesini sağlar.
 • Amino asit kompleksi Prodew® 400. Kompleks içinde bulunan maddeler sayesinde büyük miktarda su molekülleri akü eder, cildi neme doyurur.

Bu kompozisyon sayesinde cinsel organda aşağıdaki süreçler oluşmaya başlar:

 • cinsel organ dokusu yavaş yavaş ve ağrısız gerginleşir;
 • penise daha fazla kanın yönelmesi sayesinde şiddetli ereksiyon ve cinsel kudret sağlanır;
 • cildin hassasiyetini arttırır, bu da daha uzun süreli ve parlak orgazmlar yaşamanıza neden olur.

Tam da bu fiziyolojik süreçler Titan Gel’in temelinde yatmakta. Onları yavaş yavaş aktive ederek kalıcı sonuca ulaşılabilir, ve hatta, erkek kremi kullanmayı bıraktıktan sonra bile etkisi sürmeye devam edecektir.

Daha kapsamlı bilgi alabilmek için kutusunun üzerinden yada içerisindeki kullanım kılavuzundan öğrenebilirsiniz.

Uyarı: Titan Gel bir kaç kontrendikasyona sahip

Üreticiler uyarmakta, Titan Gel her kes için uygun değildir. Aşağıdaki durumlarda sakıncalıdır:

 • içeriğinde ki maddelere alerji varsa;
 • prostat bezesi adenomu varsa;
 • varis problemleri varsa;
 • venerik hastalıklar mevcut ise.

Kremi kullananların arasında yan etki çok ender görülür. Bazı erkeklerin belirttiklerine göre ilk kullanım sonrası penis ucunda rahatsız edici his ortaya çıkmıştır. Bunun nedeni ilk kullanım sonrası cinsel organlarda kan dolaşımının hızlanması. Genelde bir kaç kullanım sonrası bu rahatsızlıklar kaybolur. Sadece böyle ufak sorunlar yüzünden Titan Gel’den vazgeçmek doğru değildir.

Eğer bir erkek alerjiye eğilimli olduğunu biliyorsa, mutlaka küçük bir alerji testi yapmak gerekir. Bunun için kolunuzun iç tarafında küçük bir bölgeye azcık krem sürmek ve yarım saat beklemek gerekir. Eğer bu süre içerisinde herhangi bir yanma hissi, kaşınma yada döküntü yoksa gönül rahatıyla Titan Gel kullanılabilir.

Uyarı: Titan Gel bir kaç kontrendikasyona sahip

Titan Gel avantajları tartışılmaz: ilacın kısa bir özeti

Bu penis büyütücü ürün hakkında çok fazla bilgi mevcut. İnternet’te onun hakkında çok fazla konuşuluyor, kullanmış insanlar ise olumlu yorumlar yapıyor ve boy boy resimler ile paylaşıyor. Yinede üretici bu ilaç lehine bir kaç somut gerçekler sunmakta.

 1. Titan Gel pompalara kullanmanın harika bir alternatifidir.
 2. Plastik operasyonlara gerek kalmaz.
 3. İçeriğindeki bileşenler alerji yapmaz.
 4. Çoğu kontrendikasyonlar geçicidir, yan etkileri ise neredeyse yok.
 5. Kullanımı çok basit. Gel aynı zamanda bir çok sorun ile başa çıkar.
 6. Etkisi kalıcıdır. Kullanım sonrası bile uzun süre işe yarar.
 7. İlk sonuçlar 2-3 haftalık kullanım sonrası görülür.
 8. Çok sayıda olumlu yorum ve memnun kalmış kullanıcılar.
 9. Krem büyük kutuda satıldığı için uzun süre yeter, çünkü her kullanım için en az 3gram gerekir.

Sadece 9 tez, ama tam da onların sayesinde bir çok erkek bu kremi kullanmaya karar verir.

Orijinal Titan Gel Türkiye’de nereden elde edilir?

Türkiye’de bulunan hiç bir eczanede Titan Gel’i bulmak şimdilik mümkün değil. Reklamını yaptıkları sitelerde ise ucuz malzemelerden oluşan sahte mala rastlamak çok kolay. Orijinal mal sadece üreticinin resmi sitesinden sipariş verilerek elde edilebilir.

Üretici resmi web sitesine link

Remi sitede belirtilen fiyat çok uygun. Daha ucuz fiyata sadece sahte ürün olabilir. Her türlü problem veya sorun için her zaman destek servisine yönelebilirsiniz. Bunun için sitedeki formu doldurmak yeterli olacaktır. Danışmanın geri araması 10 dakika sürmez. Şirket için her alıcı önemlidir, bu yüzden elinden geldiyice herkesi hoşnut etmeye çalışır.


12345 (232 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...