Titan Gel pro muže: recenze, názory a komentáře

Asi neexistuje skoro žádný muž, který by někdy nezklamal ve svém intimním životě. Může se to stát komukoliv, v jakémkoliv věku a v jakémkoliv zdravotním stavu. Stačí být ve stresu nebo příliš unavený a hned může dojít k selhání. Erektilní dysfunkci lze ale jednoduše napravit.

Ale co mají dělat ti, kteří mají malý penis? Odpočinek, sedativa a Viagra nepomohou. V tuto chvíli je načase vám představit Titan Gel, který si s tímto úkolem zaručeně poradí. Gel obsahuje bylinné látky, které dokážou proniknout hluboko do pokožky, pektiny, kyselinu hyaluronovou a kolagen, které proniknou do vnitřní tkáně penisu a přirozeně ji zvětší. Po měsíci používání gelu se velikost vašeho penisu může zvětšit až o 6 centimetrů!

Tento lék je naprosto bezpečný: obdržel několik osvědčení kvality v různých zemích. Díky rokům práce v laboratoři byl vytvořen zcela funkční produkt, díky kterému se budou muži cítit sebevědomější, a který jim umožní si více užívat svůj sexuální život.

Vaše partnerka vás bude prosit, abyste nepřestával – a vy jí budete schopni poskytnout to, co chce. To vše s pomocí Titan gelu.

Pravé recenze a názory mužů na Titan Gel

Pravé recenze a názory mužů na Titan Gel

Jiří, 33 let:

„Myslel jsem si, že v mém věku žádné problémy se sexem nebývají. Všechno by bylo v pohodě, ale moje přítelkyně nebyla moc spokojená s mojí velikostí. Dokonce mi dala pumpu. Tu jsem nicméně nevyužil. Koupil jsem si Titan Gel, o kterém jsem si náhodou přečetl na jednom fóru pro muže. Byli tam lidi, kteří s ostatními sdíleli svůj názor. Proto jsem se ho rozhodl zkusit, jelikož měl pozitivní recenze. O měsíc později jsem si všiml, že je při erekci můj penis delší, a dokonce trochu tlustší než předtím: o 5 cm delší a o 1,5 cm tlustší. Jsem za to velice rád a dál budu Titan gel používat. Díky němu je zážitek ze sexu lepší a vydržím déle. Vřele doporučuji.“

Petr, 24 let:

„O svých sexuálních schopnostech pochybuji již od puberty. Vždycky jsem se trochu styděl za svůj malý penis – měřil cca 11 cm, a žádná moje přítelkyně nebyla s touto velikostí spokojená. Hledal jsem efektivní způsob, jak zvětšit penis – používal jsem prášky, pumpy a masáže – ale nic dostatečně nepomohlo. Byl jsem zoufalý a přemýšlel jsem nad operací, ale pak jsem se najednou dozvěděl o Titan gelu, a rozhodl jsem se ho vyzkoušet. Po týdnu pravidelného mazání se můj penis zvětšil o 2 cm, a dále rostl. Po 3 týdnech jsem nabyl ještě několik centimetrů, měl jsem silnější orgasmy, velkou chuť na sex, a vydržel jsem mít sex 40-60 minut bez toho, abych vyvrcholil. Těším se, jaké budou výsledky, až doberu gel!“

Adam J., sexuolog:

“Jako doktor bych měl o účinnosti podobných léků pochybovat a všemi způsoby své pacienty odrazovat od jejich používání. Ale vidím to naprosto opačně. Několik mých pacientů se přes moje doporučení rozhodlo produkt vyzkoušet – koupili si ho přes internet, aniž by mi to oznámili. Po měsíci jsem viděl výsledky na vlastní oči. Velikost jejich penisu se opravdu zvětšila. Kromě toho ale také zmizely jejich problémy s potencí. Je velice těžké to vysvětlit, ale jsem rád, že se jejich sexuální život zlepšil. Nadále je budu sledovat.“

Společnost provedla anonymní průzkum mezi muži, kteří tento gel používali, a poskytla následující údaje:

 • 91% účastníků zaznamenalo zvětšení penisu alespoň o 5 cm;
 • 97% účastníků zaznamenalo zvýšenou citlivost penisu a silnější orgasmus;
 • 95% účastníků se zbavilo předčasné ejakulace a potvrdili, že mají při sexuálním styku větší výdrž.

Jedná se o skvělé výsledky, které společně se skvělými zákaznickými zkušenostmi a recenzemi potvrzují účinnost léků. I přes působivé vědecké výsledky ale někteří stále pochybují o účinnosti krému.

Negativní recenze na Titan Gel: kdo je píše

Nestává se, že by nějaký produkt měli rádi všichni. Proto vždy existují nespokojení zákazníci, kteří píšou negativní recenze. A mnoho lidí jim věří. Někteří zákazníci vyjádřili nespokojenost s Titan Gelem. Mohli si ale koupit padělaný produkt. Abyste se tomu vyhnuli, ověřte si webové stránky, na kterých produkt kupujete. Doporučujeme si produkt objednat přes oficiální webové stránky, abyste si mohli být jistí, že máte originál.

Také stojí za zmínku, že velkou roli hraje správné používání produktu. Pro dosažení viditelných výsledků musíte produkt užívat pravidelně požadovanou dobu, ne pouze jednou za čas. Zákazníci, kteří gel nepoužívají pravidelně, zanechají velké množství negativních komentářů. Účinek je kumulativní, takže je opravdu důležité gel používat dlouhodobě a pravidelně. Pokud přerušíte užívání přípravku, nemůžete nikoho vinit z neúspěchu. Pokud produkt svědomitě používáte, garantujeme, že na 98% budete s výsledky spokojeni. Výběr je jen na vás.

Někteří lékaři se také o produktu vyjadřují nechvalně. Mnoho z nich je extrémně konzervativních a neuznávají inovativní metody sexuální léčby. Nevěří v účinnost produktu, a všemi způsoby se snaží své pacienty odradit od používání podobných gelů. My ale můžeme s radostí říci, že desítky známých lékařů byly otevřené novým způsobům léčby, účastnily se klinických testů, vyhodnotily výsledky a nyní Titan Gel doporučují svým pacientům. Pokud jste stále na pochybách, možná vás přesvědčí ještě tato věc: žádné populární produkty nemají 100% pozitivní odezvu. Vždy existuje malé procento pacientů, kteří nejsou spokojení s výsledky, ale to není dobrý důvod, proč nezkusit tento gel pro zvětšení penisu.

Jak aplikovat Titan Gel pro dosažení maximálních výsledků

Jak aplikovat Titan Gel pro dosažení maximálních výsledků

Gel lze aplikovat dvěma způsoby, podle toho, za jakým účelem muž produkt používá – kvůli zvětšení penisu nebo k navrácení potence. Oba způsoby jsou detailně popsané v návodu k užívání.

Pro zvětšení velikosti genitálií byste měli penis jemně masírovat dvakrát denně – snažte se nezanedbat ani centimetr pokožky. Aplikujte dvakrát denně po dobu měsíce.

Pokud chce muž získat zpět potenci nebo mít silnější zážitek, aplikuje gel na penis 30 minut před sexuální aktivitou. Penis by měl být při aplikaci v erekci. Gel také můžete aplikovat cca půl hodiny před pohlavním stykem.

Nebojte se, že gel zamastí vaše spodní prádlo nebo postel. Má totiž jemné složení a velice rychle je absorbován pokožkou.

Co obsahuje Titan Gel, hlavní ingredience

Složení preparátu je patentované jakožto unikátní produkt vyvinutý výrobcem. Přesto společnost neponechala hlavní složky produktu tajemstvím.

 • Kolagenový komplex. Pečlivě vybrané látky dodávají pružnost tkáni. Aktivují mezibuněčné procesy.
 • Patentovaný pectin matrix – podporuje jemné roztahování tkáně a růst vnitřní struktury penisu.
 • Prodew® 400 aminokyselinový komplex. Hydratuje pokožku díky schopnosti složek v komplexu nahromadit velké množství molekul vody. Také proniká hluboko do penisu a přirozeně ho zvětšuje.

Díky složení gelu dochází v genitáliích k následujícím procesům:

 • pórovitá tělesa na bázi tkáně v genitáliích se pomalu a bezbolestně rozpínají;
 • do penisu proudí vice krbe, a proto dochází při sexu k neustálé erekci;
 • zvýší se citlivost pokožky na penisu a šourku, což vede k silnějším a delším orgasmům.

Tyto fyziologické procesy jsou základem Titan Gelu.
Jejich postupnou aktivací dosáhnete dlouhotrvajícího účinku, který přetrvá dlouho poté, co přestanete lék používat.

Kompletnější složení je dostupné v návodu k užívání a také na balení gelu.

Pozor: Titan Gel má několik kontraindikací

Výrobce varuje, že Titan Gel nemůže používat každý. Má totiž následující kontraindikace:

 • Alergie na ingredience, které produkt obsahuje;
 • Zvětšená prostata;
 • Peyroniho choroba;
 • Sexuálně přenosné infekce.

Po aplikaci krému dochází k vedlejším účinkům jen výjimečně. Někdy jsou muži, kteří tuto mast právě začali používat, znepokojeni nepříjemným pocitem na žaludu. K tomu dochází kvůli silnému proudění krve v genitáliích. Po několika dnech používání nepříjemný pocit obvykle zcela zmizí. Proto byste to neměli s Titan Gelem vzdát pouze kvůli tomuto problému.

Pokud víte, že máte sklony k alergickým reakcím, je nutné před tím, než začnete mast používat, provést kožní test. Stačí nanést jemnou vrstvu krému na ruku a půl hodiny počkat. Pokud se na pokožce neobjeví vyrážka a nedošlo ke svědění nebo zarudnutí, můžete gel používat k zamýšlenému účelu.

Kde koupit originální krém Titan Gel

Výhody Titan Gelu nelze popřít: stručná recenze produktu

O tomto léku existuje dostatek podkladů, které dokazují, že dokáže zvětšit penis. Diskutuje se o něm na fórech, a ti, kteří produkt vyzkouší, ke svým recenzím přikládají barevné fotografie. Výrobce ale i přesto poskytl několik pádných důvodů, které mluví ve prospěch tohoto produktu.

 1. Titan Gel je skvělou alternativou pump a nástavců na penis.
 2. Není potřeba podstoupit plastickou operaci.
 3. Ingredience v preparátu nezpůsobují alergii.
 4. Většina kontraindikací je dočasných a obvykle nedochází k žádným vedlejším účinkům.
 5. Užívání Titan Gelu je jednoduché. Gel léčí několik problémů najednou.
 6. Účinek přetrvává i poté, co přestanete gel používat.
 7. Výsledky jsou viditelné po dvou až třech týdnech pravidelného používání.
 8. Produkt má mnoho pozitivních recenzí od spokojených zákazníků.
 9. Krém se prodává ve velkém balení, které vám dlouho vydrží, protože na jedno použití stačí 3 g produktu.
 10. Cena produktu je cenově dostupný a lze ho doručit do mnoha zemí .

Kvůli těmto 10 důvodům se mnoho mužů konečně rozhodne gel vyzkoušet a začít nový život plný sexuálních dobrodružství a zážitků na zcela nové úrovni.

Kde koupit originální krém Titan Gel

Titan Gel zatím není dostupný v lékárnách. Na mnoha stránkách, které tento produkt propagují, existuje vysoké riziko, že je produkt vyroben z levných ingrediencí. Originální krém lze objednat pouze přímo od výrobce na oficiálních webových stránkách.

Odkaz na oficiální stránky výrobce produktu

Cena léku od výrobce produktu je velmi přijatelná. Za nižší cenu se dá koupit pouze padělaný výrobek. Titan Gel nelze koupit na Amazonu ani v místních lékárnách. Nedoporučujeme ho kupovat od prostředníků: nemohou zaručit kvalitní produkt a prodávají ho za extrémně vysokou cenu.

Pokud máte otázky, můžete kontaktovat zákaznickou podporu a zažádat o to, aby vám podpora zavolala. Stačí vyplnit formulář na webových stránkách. Do 10 minut vám zavolá konzultant. Společnost si váží každého zákazníka a snaží se o to, aby byli zákazníci co nejvíce spokojení.


12345 (40 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...