Titan Gel w Polsce: recenzja, opinie, instrukcje, skutki uboczne

Nie ma żadnego człowieka, który przynajmniej raz w życiu nie miał porażki w życiu intymnym. Ktoś po prostu za bardzo się przejmował, ktoś był zmęczony, wiec nie zmógł. Ale to wszystko można naprawić…

Ale co z tymi, którzy mają problem z rozmiarem? Odpoczynek i uspokajające nie pomoże tutaj. Ale Titan Gel doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Ten środek — nowy projekt, który ukazał się dzięki wspólnej pracy naukowców i firm farmaceutycznych.

Prawdziwe opinie i recenzje mężczyzn o Titan Gel

Prawdziwe opinie i recenzje mężczyzn o Titan Gel

Wojciech, 33 lata:

«Myślałem, że w moim wieku problemy intymne się nie zdarzają. Ale mojej dziewczynie nie podobał się mój rozmiar. Nawet kupiła mi pompę. Jednak tę rzecz tak i nie używałem. Kupiłem Titan Gel, o którym się przytrafiło przeczytać na forum dla mężczyzn. Tam były opinie tych mężczyzn, którzy go już stosowały. Więc postanowiłem spróbować, bo opinie są bardzo pozytywne. Miesiąc później zauważyłem, że penis w erekcji jest dłuższy i nieco grubszy niż to było wcześniej. Jestem zadowolony i chętny do dalszego korzystania z Titan Gel. Mimo wszystko on sprawia, że dostaje jaskrawszego orgazmu».

Kacper, lekarz-seksuolog:

«Jako lekarz, muszę zakwestionować skuteczność takich środków i w każdy sposób zniechęcać pacjentów do korzystania z nich. Ale wszystko okazuje się wręcz przeciwnie. Kilka z moich pacjentów zdecydowali się wypróbować ten żel i nie informując mnie, kupili go w Internecie. Miesiąc później ja zobaczyłem wynik. Penis rzeczywiście rośnie w rozmiarze. Ale poza tym, znikają problemy z potencją. Nie mogę tego wyjaśnić, ale cieszę się, że ich stan zdrowia uległ poprawie. Będę pilnować ich dalej».

Firma przeprowadziła ankietę anonimową wśród mężczyzn, którzy korzystali z żelu i zdobyły następujące dane:

 • 91% zanotowali wzrost wielkości prącia;
 • 97% mówili, że została zwiększona wrażliwość organu podczas stosunku płciowego;
 • 95% zauważyli, że stosunek seksualny stał dłużej, a orgazm — jaskrawszy.

To jest bardzo wysoka wydajność, która mówi o skuteczności środku. A jednak, mimo tych liczb, niektóre nadal mają wątpliwości co do działania kremu.

Negatywne opinie o Titan Gel: kto je pisze

Nie ma możliwości, żeby produkt się podobał absolutnie wszystkim. Dlatego zawsze są niezadowolone klienty, które piszą negatywne opinie. I wiele osób im wierzą. Taką negatywną opinię niektórzy kupujący tworzą w odniesieniu do kremu Titan Gel. Alternatywnie, moglu one kupić podróbkę.

Warto też pamiętać, że wielką rolę odgrywa prawidłowe wykorzystanie środku. Dla otrzymania wymiernych efektów trzeba wziąć pełną kurację, a nie używać kremu od czasu do czasu.

Swój wkład do ogólnych negatywnych opinii tworzą lekarzy. Wielu z nich nie wierzy w skuteczność produktu i mocno zniechęcają swoich pacjentów do korzystania z takich żeli. Jednak znacznie więcej istnieje pozytywnych opinii.

Negatywne opinie o Titan Gel: kto je pisze

Jak korzystać z Titan Gel, aby osiągnąć maksymalnych wyników

Istnieją dwa sposoby na zastosowanie, w zależności od tego, jaki problem mężczyzna chce rozwiązać – powiększenie penisa lub przywrócenie potencji. Obydwaj są szczegółowo opisane w instrukcji.

Aby zwiększyć rozmiar penisa, trzeba go smarować z lekkim masażem dwa razy dziennie, starając się nie przegapić ani centymetra skóry. Czas trwania kuracji — miesiąc.

Jeśli mężczyzna chce przywrócić potencję lub uzyskać bardziej wyraziste poczucie, żel należy nakładać na penisa 30 minut przed stosunkiem. Ponadto pożądane jest, aby on był w erekcji.

Nie należy się obawiać, że środek pozostawi tłuste ślady na bieliźnie lub łóżku. Żel ma miękką konsystencję i szybko się wchłania.

Co jest w składzie Titan Gel, główne składniki

Formuła jest opatentowana przez firmę jako unikalny projekt. A jednak producent nie trzyma w tajemnicy podstawowe składniki środku.

 • Kompleks kolagenu. Specjalnie dobrane substancji dają elastyczność tkankom.
 • Aktywują procesy wewnątrzkomórkowe.
 • Sprzyja napięciu tkanek miękkich.
 • Kompleks aminokwasów Prodew® 400. Nawilża skórę, dzięki zdolności substancji, zawartych w kompleksie, do gromadzenia dużej liczby cząsteczek wody.

Dzięki temu składowi w penisie zaczynają pojawiać się następujące procesy:

 • ciała jamiste, które są podstawą tkanki prącia, powoli i bezboleśnie się rozciągają;
 • penis dostaje więcej przepływu krwi, co skutkuje przetrwałej erekcji podczas stosunku płciowego;
 • zwiększona zostaje wrażliwość skóry prącia i moszny, co prowadzi do jaskrawych i długotrwałych orgazmów.

To właśnie te procesy fizjologiczne są podstawą działania kremu Titan Gel. Stopniowo ich aktywując, można osiągnąć trwały efekt, który będzie utrzymywać się długo po tym, jak mężczyzna przestanie używać środka.

Pełny skład preparatu można znaleźć w instrukcji i na opakowaniu, w którym znajduje się krem.

Uwaga: Titan Gel ma kilka przeciwwskazań

Producenci ostrzegają, że Titan Gel może być stosowany nie przez każdego. Jest przeciwwskazany w następujących przypadkach:

 • uczulenie na składniki;
 • gruczolak prostaty;
 • żylaki;
 • przenoszone drogą płciową choroby układu moczowo-płciowego.

Działania niepożądane po zastosowaniu kremu są rzadkie. Czasami mężczyźni, którzy właśnie zaczęli używać tego środka, mają dyskomfort w głowie penisa. Wynika to z silnego przypływu krwi do narządów płciowych. Po pierwszych dniach stosowania takie poczucia zazwyczaj znikają. Więc nie trzeba z tego powodu, przestawać korzystać z Titan Gel.

Jeśli mężczyzna wie, że ma skłonność do reakcji alergicznych, konieczne jest przeprowadzenie testów skórnych przed rozpoczęciem korzystania z tego środka. Należy posmarować kremem małą powierzchnię skóry na ręce i zaczekać w ciągu około pół godziny. Jeśli nie ma wysypki, swędzenia lub zaczerwienienia, żel może być stosowany.

Uwaga: Titan Gel ma kilka przeciwwskazań

Zalety Titan Gel są niezaprzeczalne: krótkie podsumowanie

Informacji na temat leku dla powiększania penisa jest dość dużo. Ludzi rozmawiają o tym środku na forach i te, którzy już go używali, piszą o nim opinii i recenzji, do których dodają barwne obrazy. Jednak producent dostarczył kilka istotnych faktów na korzyść swego środka:

 1. Titan Gel — to świetna alternatywa pompom oraz przedłużaczom.
 2. Eliminuje potrzebę chirurgii plastycznej.
 3. Składniki nie powodują alergii.
 4. Większość przeciwwskazań – czasowe i nie ma praktycznie żadnych skutków ubocznych.
 5. Łatwy w użyciu. Żel rozwiązuje od razu kilka problemów.
 6. Efekt utrzymuje się nawet po zakończeniu zastosowania środku.
 7. Pierwsze efekty można zauważyć w ciągu dwóch do trzech tygodni regularnego stosowania.
 8. Wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.
 9. Krem jest sprzedawany w dużym opakowaniu, którego wystarczy na długo, ponieważ na raz należy używać nie więcej niż 3 gramy środku.

Razem 9 tez, ale to dzięki nim wielu mężczyzn w końcu postanowili spróbować leku.

Gdzie kupić oryginalny Titan Gel w Polsce?

W polskich aptekach Titan Gel kupić nie jest możliwe, ale na wielu stronach promujących lek jest całkiem możliwe kupić fałszywkę, z tańszych składników. Oryginalny krem można zamówić tylko od producenta na jego oficjalnej stronie internetowej.

Link do oficjalnej strony producenta

Cena producenta środku jest całkiem do przyjęcia. Niższy koszt może być tylko u produktów podrobionych. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze można skontaktować się z serwisem pomocy, wystarczy poprosić o oddzwanianie. Aby to zrobić, trzeba wypełnić prosty formularz na stronie internetowej. Konsultant oddzwoni w ciągu 10 minut. Firma docenia każdego klienta i stara się go zadowolić.

12345 (333 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...Loading...